Geleceğe Dönüş gerçek oluyor

nike2
Nike’ın “Back to the Future”(Geleceğe Dönüş) serisinde gösterilen ayakkabısı Nike Mag, satışa sunuluyor. Nike Mag, kullanıcının ayağına göre ayakkabıyı kendiliğinden ayarlıyor.

Nike, Michael J. Fox Vakfı ile birlikte Parkinson hastalığının tedavisini hızlandırmak için “Adaptif Uyuma” sahip olan ayakkabı Nike Mag şatışa çıkıyor. Marka, tüm dünyada satışa sunduğu yeni ayakkabısı Nike Mag’i sınırlı sayıda üretti. 89 çift üretilen Nike Mag, Nike’ın tüm dünyada düzenleyeceği çeşitli etkinliklerle satışa sunulacak. Satışlar nike.com/mag ya da Nike+App üzerinden gerçekleştirilecek.

Nike Mag’i kazanmak için girilecek çekilişe katılmak isteyenler 10$ değerindeki biletlerden satın alacak ve buradan elde edilecek gelir Michael J. Fox Vakfına bağışlanacak. Bilet satışları 4 Kasım’da başlayıp 11 Kasım 2016‘da sona erecek. Kazananlar ise 17 Kasım 2016 günü açıklanacak.

Nike Mag, üç farklı şehirde açık attırmaya sunulacak. Açık attırmalar, 11 Kasım’da Hong Kong, 14 ve 17 Kasım 2016’da Londra ve 12 Kasım 2016’da New York’ta gerçekleşecek.

İÇERİĞE YORUM YAP
BENZER HABERLER